BIOLAGE Colortherapie Color Care – Odżywka do włosów koloryzowanych

Odżywka do włosów koloryzowanych zapewnia im dawkę naturalnych składników, które docierają do głębokich warstwa włosa i regenerują go od wewnątrz.
Biolage Colortherapie Color Care jest preparatem silnie odżywiająco-nawilżającym, który przywraca fryzurze piękny połysk. Włosy farbowane już po jednym zabiegu koloryzacji mogą stać się łamliwe i matowe. Odpowiednio dobrana odżywka profesjonalna zapobiega trwałemu zmatowieniu i kruchości włosów. Biolage Colortherapie Color Care pielęgnuje włosy i ich głęboki kolor, zapobiegając jego szybkiemu zmywaniu. Stanowi doskonałą ochronę przed szkodliwym działaniem promieni słonecznych i wody. Preparat fryzjerski do spłukiwania już po pierwszym użyciu przynosi widoczne efekty włosów nawilżonych i lśniących. Fryzura jest pełna życia i elastyczna. Odżywka Biolage Colortherapie Color Care zapobiega rozdwajaniu się końcówek.
Najlepsze rezultaty stosowania preparatu Biolage przynosi nakładanie go na włosy po uprzednim umyciu szamponem Colortherapie Color Care.