BIOLAGE Colortherapie Delicate Care-Delikatny szampon do włosów koloryzowanych

Szampon Colorotherapie Delicate Care przeznaczony jest do włosów farbowanych. Zabieg koloryzacji w znacznym stopniu osłabia strukturę włosa. Po farbowaniu niezbędna jest odpowiednia pielęgnacja, ponieważ włosy stają się kruche, łamliwe i matowe. Przy nawilżaniu suchych i zniszczonych koloryzacją włosów, bardzo łatwo o ich obciążenie. Szampon Biolage Colortherapie Delicate Care pielęgnuje włosy farbowane, chroniąc kolor przed wypłukiwaniem i jednocześnie nie obciążając włosów. Profesjonalny preparat Biolage przywraca im blask i miękkość bez przetłuszczenia.
Szampon ten utrzymuje włosy w dobrej kondycji, dostarczając odpowiednie nawilżenie. Stosując kosmetyki fryzjerskie, możemy liczyć na natychmiastową poprawę stanu włosów i profesjonalną pielęgnację, której włosy farbowane zdecydowanie wymagają.
Linia Biolage Colortherapie Delicate Care to najlepsze kosmetyki fryzjerskie po zabiegu koloryzacji. Szampon ma przyjemny zapach. Stosowany regularnie w polaczeniu z odżywką daje zadowalające rezultaty, a efekt utrzymuje się na dłużej.