BIOLAGE Fortetherapie - Krem wzmacniający do włosów uwrażliwionych lub osłabionych zabiegami chemicznymi (bez spłukiwania)

BIOLage Fortetherapie to profesjonalne kosmetyki fryzjerskie, stanowiące gamę wzmacniającą do włosów uwrażliwionych lub osłabionych zabiegami chemicznymi.
Preparaty do włosów, stworzone na bazie technologii Heat Shield, chronią włosy przed niszczącym działaniem urządzeń termicznych, stosowanych przy zabiegach stylizacyjnych. Kosmetyki Biolage Fortetherapie zawierają ceramidy i olejki nawilżające, w tym wyciąg z nasion mango, które pod wpływem ciepła wnikają w strukturę włosa, odżywiając go od wewnątrz i zapobiegając działaniu szkodliwych czynników zewnętrznych atmosferycznych i chemicznych. Krem wzmacniający to lekki środek do stylizacji, który jednocześnie odżywia włosy i ułatwia ich ułożenie.
Dzięki kremowi Biolage Fortetherapie włosy są gładkie, lśniące i miłe w dotyku oraz wzmocnione i dogłębnie odżywione. Profesjonalne kosmetyki do włosów zniszczonych Biolage to wyższy stopień pielęgnacji. Krem wzmacniający Fortetherapie stosowany jest na wilgotne lub mokre włosy przed ich ułożeniem.