BIOLAGE Colortherapie Color Care - Szampon do włosów koloryzowanych

Szampon Biolage Colortherapie Color Care stanowi podstawę pielęgnacyjną dla włosów farbowanych. Koloryzacja jest zabiegiem, podczas którego struktura włosa ulega uszkodzeniu. Stają się one suche, matowe i łamliwe przez ogólne osłabienie kondycji. Niezbędna staje się pomoc w formie odpowiednich preparatów, umożliwiających odbudowę struktury.
Szampon do włosów farbowanych Biolage Colortherapie Color Care przede wszystkim pielęgnuje i nawilża, nadając im piękny połysk. Jednocześnie chroni kolor włosów, zapobiegając jego wypłukiwaniu. Szampon do włosów farbowanych został stworzony na bazie żeń-szenia i miłorzębu japońskiego. Dodatkowym atutem jest jego przyjemny zapach. Linia Colortherapie Color Care to profesjonalne kosmetyki do włosów farbowanych, zapewniające intensywność koloru i natychmiastowe nawilżenie.
Aby otrzymać zadowalający efekt i utrzymać piękno i zdrowie włosów farbowanych, należy stosować szampon Biolage Colortherapie Color Care w połączeniu z odżywką z tej samej serii. Regularność w pielęgnacji gwarantuje utrzymanie dobrej kondycji włosów przy częstszej koloryzacji. Linię profesjonalnych preparatów Biolage udostępnia sklep internetowy z kosmetykami fryzjerskimi.