BIOLAGE Volumatherapie - Odżywka nadająca objętość

Włosy bez objętości są przeważnie cienkie i słabe. Pozbawione wigoru, są trudne do ułożenia i zachowania na dłużej upragnionej fryzury po wyjściu od fryzjera.
Stosowanie odżywki nadającej objętość jest podstawą pielęgnacji włosów cienkich. Odżywka BiolageVolumatherapie zawiera proteiny i składniki odżywcze, poprawiające kondycję włosa, poprzez rewitalizację i odbudowę uszkodzonych komórek. Zapewnia trwały efekt dzięki unoszeniu włosów, co sprawia, że stają się gęste i bardziej podatne na układanie. Profesjonalne kosmetyki Biolage do włosów gwarantują poprawę wyglądu fryzury bez wizyty u fryzjera. Dzięki zawartych w nich wypełniaczach włóknowych z protein sojowych, włosy są uniesione, zdrowe i pełne blasku.
Odżywka stosowana regularnie, w połączeniu z szamponem Biolage Volumatherapie to profesjonalna terapia odżywcza i regenerująca gwarantująca zdrowy wygląd fryzury. Linia dostępna jest w wybranych sklepach internetowych z kosmetykami do włosów, co pozwala na ich zakup wszystkim, nie tylko fryzjerom.